MET TROTS STELLEN WIJ ONZE COLLEGA'S AAN U VOOR:

Jan Fidder

Verbinder en regisseur. Daadkrachtig en ervaren HR-directeur.

jan@indooruitstroom.nl
Linkedin

John List

Managementcoach en wervingsspecialist. Jobhunter en lean gecertificeerd.

john@indooruitstroom.nl
Linkedin

Ingeborg van der Kerk

Bewustzijnscoach, topsportcoach en netwerker puur sang.

ingeborg@indooruitstroom.nl
Linkedin

Rienk Bonnier

Alleskunner, coach/consultant. Zeer ervaren NIP psycholoog.

rienk@indooruitstroom.nl
Linkedin

Marieke Sanders

Allround assessment Psycholoog. Zeer breed georiënteerd in diverse branches. NIP gecertificeerd.

marieke@indooruitstroom.nl
Linkedin

Agnes van der Avoird

NLP Master coach en ervaren businessmanager.

agnes@indooruitstroom.nl
Linkedin

Henrike Huetink

Ondernemer in de profit en non-profit. Specialist in Sociale Zekerheid.

henrike@indooruitstroom.nl
Linkedin

Annemieke Leeuwangh

Zeer ervaren assessment Psycholoog. Doortastend en NIP gecertificeerd.

annemieke@indooruitstroom.nl
Linkedin

Gaston Dollevoet

Effectief, verzuimspecialist. Maakt het verschil in strategische verzuimkwesties.

gaston@indooruitstroom.nl
Linkedin

Erica Rijnsburger

Senior bewustzijnscoach. Auteur van diverse boeken op het gebied van bewustzijnsleer en wijsheid.

erica@indooruitstroom.nl
Linkedin

Indooruitstroom zet uw ontwikkeling aan het werk

Duurzame inzetbaarheid

Duurzame inzetbaarheid is vandaag de dag belangrijker dan ooit tevoren. Met zowel de crisis als de nieuwe aanpassingen aan de wet ‘Werk en Zekerheid’ in het achterhoofd, zijn veel organisaties genoodzaakt een passend beleid te vinden op het gebied van duurzame inzetbaarheid.

  1. Wat is Duurzame inzetbaarheid?
  2. Wat kunnen wij doen voor u?