MET TROTS STELLEN WIJ ONZE COLLEGA'S AAN U VOOR:

Jan Fidder - Directeur

Verbinder en regisseur. Daadkrachtig en ervaren HR-directeur.

jan@indooruitstroom.nl
Linkedin

John List - Directeur

Managementcoach, outplacement en 2e spoorspecialist. Ervaren executive searching en wervingsspecialist, jobhunter en lean gecertificeerd. Lid van RvT en ervaren hr directeur.

john@indooruitstroom.nl
Linkedin

Ingeborg van der Kerk - Trainer (reintegratie) coach

Bewustzijnscoach, topsportcoach en netwerker puur sang.

ingeborg@indooruitstroom.nl
Linkedin

Rienk Bonnier - Psycholoog

Alleskunner, coach/consultant. Zeer ervaren NIP psycholoog.

rienk@indooruitstroom.nl
Linkedin

Marieke Sanders - Psycholoog

Allround assessment Psycholoog. Zeer breed georiënteerd in diverse branches. NIP gecertificeerd.

marieke@indooruitstroom.nl
Linkedin

Gwen Soethof - (reintegratie) Coach 

(Team)Coach, leiderschap met focus op wie je bent, wat je kan en wat er allemaal mogelijk is. Verbinder, kunstzinnig, buitenmens.

gwen@indooruitstroom.nl

Wim Haringsma -Arbeidsdeskundige

Arbeidsdeskundige onderzoek. Ondersteuning van individuele verzuim- ziektewet en WGA-dossiers
Financieel verzuimmanagement en re-integratiebeleid.

wim@indooruitstroom.nl

Annemieke Leeuwangh - Psycholoog

Zeer ervaren assessment Psycholoog. Doortastend en NIP gecertificeerd.

annemieke@indooruitstroom.nl
Linkedin

Gaston Dollevoet - Trainer verzuimspecialist

Effectief, verzuimspecialist. Maakt het verschil in strategische verzuimkwesties.

gaston@indooruitstroom.nl
Linkedin

Erica Rijnsburger

Senior bewustzijnscoach. Auteur van diverse boeken op het gebied van bewustzijnsleer en wijsheid.

erica@indooruitstroom.nl
Linkedin

Mieke Dols - (Reintegratie) coach

Allround senior loopbaanprofessional en re-integratiespecialist. Noloc geregistreerd.

mieke@indooruitstroom.nl
Linkedin

Indooruitstroom zet uw ontwikkeling aan het werk

Duurzame inzetbaarheid

Duurzame inzetbaarheid is vandaag de dag belangrijker dan ooit tevoren. Met zowel de crisis als de nieuwe aanpassingen aan de wet ‘Werk en Zekerheid’ in het achterhoofd, zijn veel organisaties genoodzaakt een passend beleid te vinden op het gebied van duurzame inzetbaarheid.

  1. Wat is Duurzame inzetbaarheid?
  2. Wat kunnen wij doen voor u?